Hizmetlerimiz


Teşhis Ve Tedavi

          Kliniğimiz kedi,köpek, kuş,su kaplumbağası,iguana,hamster,tavşan gibi evcil hayvanların tüm sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak teşhis ve tedavi ekipmanlar ile donatılmıştır. Optimal veteriner sağlık hizmetleri , hasta , veteriner hekim ve hasta sahibi arasında güveni gerektirir. Amacımız , hayvanlarınızın sağlığı konusunda karar verirken sizleri tam olarak bilgilendirmekdir .  Bizim hayvanlarınız için neler yapabileceğimizi , olanaklarımızı  ve eğitim seviyemizi bu web sayfaları sayesinde  öğrenerek küçük dostunuzu ehil ellere teslim ettiğinizden emin olmanızı istiyoruz.

          Bu nedenle hayvanlarınızın sağlığı konusunda  sormak istediğiniz tüm soruları hem bizlere hem de gittiğiniz diğer veteriner hekimlere sorarak bir karşılaştırma yapmanızı  arzuluyoruz. Bizler de en az birer hayvan sahibiyiz. Onlarda hasta olurlar , ameliyata girmeleri gerekir.  Kendi hayvanlarımıza  en iyi teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanırken, onlara kendimizi için istediğimiz kaliteli hizmetleri sunarken ,sizin hayvanlarınıza aynı standartları uygulamamak olur mu ?

          Henüz bir veteriner hekiminiz yok ise , bizim uygulamalarınızı kendinize örnek olarak alabilir ve hayvanlarınızı götürdüğünüz hekimlerin standartlarını sorgulayabilirsiniz.