Hakkımızda

Ekibimiz, tarihçemiz ve kliniğimiz hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz..

Reşat Nuri Aslan
Veteriner Hekim

03124951555

info@petlantis.net

Hakkımızda

Petlantis Veteriner Polikliniği 2009 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir.

Tam donanımlı evcil hayvan polikliniği olarak Petlantis , Çankaya Birlik mahallesinde  hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yasamları boyunca hak ettikleri kaliteli saglık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlik gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.

Polikliniğimizde genç ve sağlıklı evcil hayvanlarınızın rutin sağlik hizmetlerinin yanı sira , yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu, tavşan, hamster, guinea pig,kaplumbağa, kanarya, iguana, sürüngenler vb. Gibi evcil hayvanların yasamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.

Petlantis Veteriner Polikliniği kendini sürekli gelistiren uzman kadrosu ile dostlarımızın hizmetinde olmaktan onur duyar.

Kurumsal

Petlantis ailesi olarak vizyonumuz; Mutluluğa adanmış gücümüz ve hizmetlerimiz ile minik dostlarımızın yaşam boyu sağlıklarını korumak ve her zaman onların yanında olmaktır.

Hayata dokunan bütün canlılar ile, onların ihtiyaçlarını anlama, bilim ve teknolojinin ışığında doğru çözümler üretmeye ve hastalarımızı sağlıklaına kavuşturarak yaşam boyu sürecek olan bir arkadaşlık kurmak.